Tamamlanan Projeler

Bu sayfamız üzerinde tamamlanan inşaat projelerimize yer verilmiştir. Mesken İnşaat olarak siz değerli müşterilerimize günümüz inşaat teknolojilerini sunarak güvenli, konforlu ve huzurlu bir yaşam sunuyoruz.

Sağlam Apartmanı

Çamlıkule

Sağlam Apartmanı İzmir'in en merkezi ve kilit noktalarından, aynı zamanda da şehrin en gözde kültür ve yaşam alanlarından olan Buca ilçesinin en kıymetli noktalarından birinde size özel yaşam ve yatırım konseptiyle inşa edilmiştir.

Detaylar

365 Evleri

İşçievleri

365 Evleri İzmir'in en merkezi ve kilit noktalarından, aynı zamanda da şehrin en gözde kültür ve yaşam alanlarından olan Buca ilçesinin en kıymetli noktalarından birinde size özel yaşam ve yatırım konseptiyle inşa edilmiştir.

Detaylar

Yaylacık Apartmanı

Yaylacık

Yaylacık Apartmanı İzmir'in en merkezi ve kilit noktalarından, aynı zamanda da şehrin en gözde kültür ve yaşam alanlarından olan Buca ilçesinin en kıymetli noktalarından birinde size özel yaşam ve yatırım konseptiyle inşa edilmiştir.

Detaylar

Yaylacık-2 Apartmanı

Yaylacık

Yaylacık-2 Apartmanı İzmir'in en merkezi ve kilit noktalarından, aynı zamanda da şehrin en gözde kültür ve yaşam alanlarından olan Buca ilçesinin en kıymetli noktalarından birinde size özel yaşam ve yatırım konseptiyle inşa edilmiştir.

Detaylar